Płytki w łazience

0
4735

Wiek XXI to dla łazienek wiek wspaniały. Mianowicie w tym okresie ogromnie wzrosła chęć w ludziach do wyrażania swojego artyzmu właśnie poprzez łazienki. Obecnie o pięknej, wysublimowanej wersji łazienki marzy każdy, to za sprawą znajomych, przyjaciół i rodziny.

Można tutaj przytoczyć przykład pewnego młodego małżeństwa z Lublina, które chciało kupić piękne płytki gresowe, nie chcieli słyszeć o żadnych innych płytkach, płytki ceramiczne-nie to nie dla nas mawiali. Było to tylko dlatego, że to właśnie ich przyjaciółka, dwudziestopięcioletnia kobieta zamówiła sobie na stronie interio.lublin.pl płytki takie, a nie inne. Czy aby na pewno każdy marzy o indywidualnej wersji mieszkania? Większość jednak chce coś, bo ktoś inny to ma, przez co łazienki nie są bardzo oryginalne. Gdy ktoś zobaczy u kogoś piękne płytki ceramiczne, od razu chce je mieć u siebie. Podpytuje, co to za rodzaj, faktura, kolor, tylko po to, by zamówić sobie identyczne. Ba! Nawet zamawiają dokładnie na tych samych stronach, żeby było identycznie to samo, ale czy wcześniej, w XX w. było inaczej? Wtedy nie było zbyt dużego wyboru, każdy marzył o indywidualności, jednakże nie było się w stanie tego zrealizować. W sklepach brakowało płytek, brakowało umywalek, brakowało wszystkie, by móc wykończyć swoją łazienkę i nie tylko łazienkę. Któż z nas nie miał słynnego drewnianego fotelu z czerwonym siedzeniem z okresu PRL? Chyba każdy, kto miał okazje egzystować w tych szarych, mało kolorowych czasach miał okazję je ”podziwiać”.

Uważa się, że wiek XXI to ogromny przełom w wystroju wnętrz, no i racja, bo jednak kiedy było tak dobrze, że wchodząc na wyszukiwarkę, wpisujemy na przykład wcześniej wspomniane płytki gresowe, klikamy w pierwszą lepszą stronę, tutaj akurat interio.lublin.pl i wyskakuje masa rozmaitych płytek w różnych fakturach, wielkościach, kolorach, a nawet kształtach. W czasach obecnych mamy ogromny wybór, mamy potencjał. Błagam! Wykorzystajmy go, czyńmy nasze wnętrza niepowtarzalnymi, bawmy się w twórców, architektów.