Ściana z charakterem

0
2384
Ściana z charakterem

Powierzchnia ściany jest dla Ciebie designerskim wyzwaniem? Marzy Ci się niebanalny i inspirujący wystrój salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, a może łazienki lub kuchni, ale nie planujesz wielkich zmian? Znudziły Ci się typowe rozwiązania, np. “zagospodarowanie” ściany za pomocą standardowych półek lub klasycznych obrazów? Wyjątkowym i jednocześnie niedrogim sposobem na stworzenie klimatycznej ściany z charakterem może okazać się nowoczesny plakat – doskonały w swojej prostocie, minimalistyczny i modny.

Siła prostoty

Nie od dziś, prym w wystroju wnętrz, również w Polsce, wiedzie tzw. styl skandynawski, kojarzony z minimalizmem i naturalnością. Jasna kolorystyka, drewno, proste i jednocześnie zwracające uwagę wzornictwo – to niektóre z jego cech.

Styl skandynawski jest uniwersalny, co oznacza, że można go z powodzeniem dopasować do każdego miejsca – stylowego domu, utrzymanego w rustykalnym klimacie, jak i nowoczesnego apartamentu oraz zwykłego mieszkania w typowym bloku.

Dominacja koloru białego, jako doskonałego tła dla różnych elementów wystroju – zarówno prostych mebli, jak i dekoracji – jest jednym z najbardziej charakterystycznych wyznaczników stylu skandynawskiego i pokrewnych, które można zakwalifikować do minimalistycznych. Takim jest np. styl industrialny (mieszkania typu loft).

Z kolei nowoczesny, wysokiej jakości poligraficznej plakat, jest materiałem dekoracyjnym rewelacyjnie dopełniającym zarówno aranżację utrzymaną w stylu skandynawskim, jak i industrialnym.

Tego rodzaju plakaty na ścianę, doskonale wykonane, minimalistyczne w formie (z prostymi oprawkami, które dodatkowo wzmacniają siłę wyrazu plakatu) oferuje Scandi Poster, czyli  zgodnie z nazwą – jeden z najlepszych w Polsce “adresów”, pod który powinni udać się wielbiciele stylu skandynawskiego i jedynej w swoim rodzaju estetyki plakatowej.

Popularne i na specjalne życzenie 

Kolekcje plakatów proponowane przez Scandiposter.pl to dziesiątki, żeby nie powiedzieć – setki różnych wzorów, spośród których każdy znajdzie ten, który będzie odpowiadał jego wizji idealnej ściany.

Plakaty dostępne są również w wielu rozmiarach. Zainteresowanie wzbudzają zarówno plakaty oferowane osobno, jak i w duetach czy kompletach, na które składa się dwa lub więcej plakatów – zazwyczaj w korespondującej tematyce (wzornictwie).

Wszystkie plakaty Scandi Poster wykonane są z pieczołowitością i dbałością o każdy szczegół – od fazy projektowania, przez dobór odpowiednich materiałów i techniki druku, po zwieńczenie całości – za pomocą prostej i efektownie prezentującej się (stanowiącej jedność stylistyczną z plakatem) ramki. Plakaty można zamawiać również bez ramki, np. chcąc je umieścić w antyramie.

Scandiposter oferuje plakaty wydrukowane na papierze satynowym, na którym każdy wzór, nawet złożony z drobnych elementów, prezentuje się doskonale. Za tę jakość odpowiada także gramatura papieru – 160 do 180 g. Druk wykonywany jest w formule matowej lub na papierze fotograficznym, z charakterystycznym połyskiem.

Dzięki stosowaniu różnych technik plakaty przedstawiające tak odmienne wzory, jak np.: napisy motywacyjne, motywy roślinne, dziecięce, grafiki, abstrakcje, czy reprodukcje obrazów największych mistrzów malarstwa – prezentują się zawsze idealnie.

Scandi Poster oferuje także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie klienta.