Jakość, innowacja, komfort, czyli podkłady pod panele Arbiton

0
3064

Odpowiedni podkład pod podłogę pozwala bardziej efektywnie wykorzystać instalację grzewczą wodną, a także w sposób rzeczywisty zaoszczędzić finanse w domowym budżecie. Podkłady inaczej nazywane są również matami kwarcowymi. W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się właśnie podkłady Arbiton Multiprotect 1000. Są to produkty najwyższej jakości, które doskonale sprawdzą się zarówno pod panele, jak i podłogi drewniane. Maty tego typu świetnie sprawdzają się w przypadku posadzek z wodnym ogrzewaniem ze względu na ich niewielkiej grubości oraz niskiego oporu.

Jaki podkład kwarcowy najlepszy pod panele z ogrzewaniem podłogowym wodnym kupić?

Mata kwarcowa pod panele musi cechować się kilkoma parametrami. Po pierwsze, powinna tłumić dźwięki transmisyjne (co w szczególności jest ważne w mieszkaniach i apartamentach), a także kroki na piętrze (w domach prywatnych). Oprócz tego, mata kwarcowa najlepsza pod panele musi charakteryzować się niskim oporem cieplnym, które nie będzie zbyt mocno blokował transmisji ciepła z ogrzewania podłogowego do pomieszczeń.

Postaw na podkłady Multiprotect by Artbiton!

Aby więc mieć pewność, że wybrany podkład jest najlepszy, warto pomyśleć o tym, że to właśnie że to właśnie podkłady Arbiton są jednymi z najlepiej ocenianych na rynku. Podkład Multiprotect 1000 to produkt, który cechuje się niewielką grubością wynoszącą zaledwie 1,5 milimetra. Oprócz tego, jest on w stanie tłumić kroki nawet o 20 procent więcej w stosunku do innych mat kwarcowych oraz dźwięki transmisyjne do 14 decybeli. Podkład ten jest ciężki ze względu na integralność z folią PE, która przypomina filc. Opór z kolei maty kwarcowej Multiprotect 1000 wynosi jedynie 0,006 m2k/W (warto wspomnieć, że rekomendacja dla całego systemu podłogowego, w tym z paroizolacją, podkładem oraz podłogą wynosi aż 0,15 m2k/W).

Podkład Arbiton Multiprotect 1000 w sklepie podlogi24.net jest sprzedawany w stosunkowo niskich cenach, jak również i na rolki. Jedna rolka to 8m2, co wystarcza aż na pokrycie do 50m2 podłogi. Każda z nich waży około 12 kilogramów. Sama instalacja podkładu jest bardzo prosta – wystarczy go rozwinąć, a sąsiednie pasy rolek skleić taśmą montażową przeznaczoną do tego typu prac.

Jak więc wybrać podkład kwarcowy najlepszy pod panele z ogrzewaniem podłogowym wodnym? Tylko produkty firmy Arbiton Multiprotect! Firma Arbiton Multiprotect to innowacja, jakość i profesjonalizm. Marka ta jest obecna na rynku od 1994 roku i przez ponad 20 lat świadczy usługę sprzedażową nie tylko mat kwarcowych, ale również paneli podłogowych.