Odśwież swoją zastawę stołową na wiosnę

0
2455
Odśwież swoją zastawę stołową na wiosnę

Nadeszła wiosna, a razem z nią czas kolorów, żywych i pastelowych odcieni, które dobrze wprowadzić we wnętrza, by ożywić pomieszczenia. Na jakie wzory postawić, by wprowadzić wiosnę w mieszkaniu? Poniżej kilka naszych propozycji.

Kwiatowe zdobienia

Wiosna to czas, w którym przyroda budzi się do życia, co można zaakcentować motywem zastawy stołowej. Wystarczy postawić na kwiatowe lub folkowe zdobienia, które oferuje np. marka Katie Alice. W kolekcji Festival Folk kwiaty są motywem przewodnim wszystkich naczyń, a folklor przeplata się ze stylem boho. Nowoczesny design przeplatany folklorystycznymi zdobieniami połączony z pastelowymi odcieniami różu i zieleni świetnie oddają klimat wiosny! W kolekcji Katie Alice dostępne są miski, talerze deserowe oraz szklanki i filiżanki. Kwiatowe dekoracje, mieszanka żywych kolorów oraz folklorystyczne zdobienia wprowadzą na stół nie tylko powiew nowoczesności, ale przede wszystkim wiosenną lekkość.

Wiosenny nastrój od PiP Studio

Nasycone kolory, designerskie wzornictwo i unikatowe motywy ptaków – to cechy charakterystyczne dla kolekcji Blushing Birds od PiP Studio. To, co zdecydowanie wyróżnia zastawę stołową to połączenie klasycznych motywów kwiatowych z nowoczesnymi tropikalnymi ptakami, co daje niesamowitą wiosenną mieszankę. Elementy zastawy wykonane są z wysokiej jakości porcelany, a zdobione są złotym wykończeniem. Wśród naczyń z tego zestawu znaleźć można talerze, miski, filiżanki, kubki, dzbanki i wiele innych produktów, którymi można ożywić swój jadalniany stół. Bogactwo zdobień i intensywność kolorów tworzą niebanalny kontrast, który zdecydowanie przykuwa oko i z pewnością nie pozostaje obojętny dla osób przy stole. Kolejną propozycją od PiP Studio jest Royal w kilku odsłonach – Royal White, Royal Flower i Royal Yellow. Ostatnia z serii jest dobrą propozycją dla osób, które preferują mocne odcienie żółci, ponieważ taki właśnie jest kubek w rozmiarze L z oferty. Filiżanki z Royal Flower w intensywnych kolorach z pięknym kwiatowym motywem sprawdzą się świetnie podczas wiosennego obiadu z rodziną, a złote wykończenia pięknie będą mienić się w słońcu. Royal I Royal White również charakteryzują się kwiatowym wzornictwem, oba style różnią się od siebie kolorystyką, jednak nadal w wesołym klimacie.

Minimalistyczna kwiatowa łąka

Warto zwrócić uwagę również na kolekcję Meadow Bugs od Creative Tops.
Jest ona piękną zastawą w minimalistycznym stylu, przywodzącą na myśl wiosenną łąkę. Nic nie kojarzy się z wiosną bardziej niż właśnie łąka pełna kwiatów! Elementy zastawy są białe z delikatnymi motywami kwiatowymi. Nazwa oczywiście zobowiązuje i na dekoracjach z tej serii przewijają się motyle, pszczoły oraz inne łąkowe robaczki. Seria Meadow Bugs to filiżanki, kubki, talerze deserowe i dzbanki, które wprowadzą wiosenny nastrój we wnętrzach, dzięki dekoracjom.

Wśród asortymentu sklepu znajduje się wiele więcej naczyń, które pozwolą sprawić, że wiosna zagości w waszych domach. Warto postawić na soczyste kolory i kwiatowe motywy, by wpuścić trochę rześkości na stół i sprawić, by nowa pora roku mogła się tam zadomowić.