Lustro na wymiar – lepsze od zwykłego?

0
2883
Lustro na wymiar – lepsze od zwykłego?

Lustro to najlepszy przyjaciel człowieka. Nie wierzycie? To spróbujcie wytrzymać jeden dzień bez używania zwierciadła. A co z lustrem na wymiar? Czy ono jest równie przydatne jak zwykłe? Odpowiedzi szukaj poniżej.

Bez lustra, jak bez ręki

Wśród domowych sprzętów i mebli prym wiodą bez wątpienia lodówka oraz łóżko. Równie ciężko byłoby nam normalnie funkcjonować bez piekarnika, stołów, krzeseł czy szaf. Jednak to nie jedyne przedmioty, które są nam niezbędne. W jednym szeregu z wyżej wymienionymi możemy postawić lustro. Dlaczego? Wyobraźmy sobie jeden dzień bez używania zwierciadła. Wstajesz rano z łóżka, idziesz umyć zęby i… nie widzisz, jak wygląda twoja twarz. Nie wiesz, czy masz włosy w ładzie czy nie ładzie. Nie wiesz, czy może nie pojawił się na niej jakiś pryszcz. Nie możesz dokładnie nałożyć makijażu lub się ogolić. Wychodzisz z łazienki, ubierasz się, wchodzisz do przedpokoju i… nie możesz spojrzeć na to, jak wyglądasz, ponieważ szafa nie ma przesuwnych drzwi z lustrami. Czy taki poranek można uznać za udany? Odpowiedź pozostawimy wam. Widzisz, że lustro jest niezwykle istotne dla naszego codziennego funkcjonowania. Jednak czy lustro na wymiar jest od niego lepsze? Czym w ogóle ono jest? Wyjaśniamy.

Lustro na wymiar – kiedy się przyda?

Jak sama nazwa wskazuje, lustro na wymiar to zwierciadło, którego wymiary ustalamy my sami, czyli klient. A możliwości wyboru szerokości i długości lustra mamy niemal nieograniczone. Może mieć ono zarówno rozmiary 34×72 centymetry, ale również 55,8 cm X 117,1 cm. Jednak to nie jedyne, co możemy w nim zmienić. Do lustra na wymiar dobieramy również ramę oraz kolor tafli zwierciadła. Co to oznacza? Że lustro na wymiar może nie tylko być zwykłym zwierciadłem w łazience, ale także elementem dekoracji w salonie czy sypialni. Kolorowa rama sprawi, że lustro idealnie wpasuje się w każdy wystrój. Styl boho, industrialny czy nowoczesny? Lustro na wymiar „wtopi się” w każdy z nich.

Lustro na wymiar – gdzie kupić?

Wiesz już czym jest lustro na wymiar, czas byś poznał, gdzie można je kupić. „Zwykłe” lustra kupisz w każdym markecie budowlanym czy innym sklepie z akcesoriami dla domu. Jednak, by znaleźć lustra na wymiar powinieneś wejść w ten link. To właśnie internet jest najlepszym miejscem do poszukiwań luster na wymiar. Robimy to w identyczny sposób, jak w przypadku wszystkich innych rzeczy. Po prostu wpisujemy w wyszukiwarkę Google frazę „lustro na wymiar” i przeglądamy oferty różnych sklepów internetowych, które je oferują. Znajdujemy najlepszy dla siebie, konfigurujemy lustro i składamy zamówienie.