Zmywarka QuickSelect – osobisty asystent w Twojej kuchni

0
1515
zmywarka

Obecnie rynek obfituje w bardzo szeroki wybór zmywarek. Dzięki niezliczonej ilości modeli każdy konsument może być pewien, że znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wiele zmywarek zostało wyposażonych w nowoczesne funkcje, które mają ułatwić codzienne zmywanie. Niestety, w praktyce nie zawsze okazują się one pomocne. Szwedzka marka Electrolux znalazła idealne rozwiązanie tego problemu.

QuickSelect – zmywarka, która mówi Twoim językiem

Mnogość wielu opcji zmywania często bywa powodem konsternacji klientów. Nie wiedząc, jaki program wybrać do danego mycia, kończą na korzystaniu z tej samej opcji, niezależnie od rodzaju i ilości zmywanych naczyń. Niektórzy, stosując metodę prób i błędów, próbują odgadnąć, który program zmywania będzie optymalny. Skutki mogą być opłakane – popękane kieliszki, zarysowane kubki lub matowe szkło w pozostałych naczyniach.

Dzięki nowoczesnej zmywarce QuickSelect od szwedzkiej marki Electrolux żadna z powyższych sytuacji nigdy nie będzie mieć miejsca. QuickSelect to nowoczesność, funkcjonalność oraz intuicyjność w jednym! Jedyne co musisz zrobić przed rozpoczęciem zmywania, to wybrać czas, jaki chcesz przeznaczyć na zmywanie oraz ewentualne dodatkowe opcje, a zmywarka zajmie się resztą. Możesz mieć pewność, że po umyciu Twoje naczynia będą idealnie czyste i suche.

Zmywarka, która potrafi zadbać o siebie

Intuicyjne zmywarki QuickSelect od Electrolux to nie tylko skuteczne mycie Twoich naczyń. Wszystkie urządzenia wyposażone w sterowanie QuickSelect potrafią świetnie zadbać także o siebie. Wyposażone zostały w specjalny program Machine Care, który zapewnia najbardziej efektywną pracę urządzenia. Na czym polega jego działanie? Zanim go uruchomisz, upewnij się, że zmywarka jest całkowicie opróżniona i dodaj specjalnego preparatu odkamieniającego lub czyszczącego, przeznaczonego tylko dla zmywarek. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami na wyświetlaczu. Program Machine Care dokładnie usunie tłuszcz oraz kamień z wnętrza zmywarki. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoja zmywarka zapewni najlepsze efekty mycia naczyń za każdym razem.

Przejrzyste programy i dodatkowe opcje

Marka Electrolux ceni sobie zadowolenie i komfort swoich klientów. Dlatego też zmywarki QuickSelect zostały zaprojektowane tak, aby jak najbardziej ułatwić oraz uprzyjemnić klientom ich codzienne użytkowanie.  Dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi, szybko wybierzesz optymalny czas zmywania. W przypadku bardzo zabrudzonych naczyń, warto wybrać dodatkową funkcję ExtraPower. Niezależnie od tego, ile czasu przeznaczymy na zmywanie, ze zmywarki wyciągniemy idealnie czyste naczynia!

Funkcjonalna zmywarka QuickSelect została ponadto wyposażona w dodatkowe funkcje. Podczas wyboru programu zmywania możemy dodać do niego opcję GlassCare, zapewniającą dodatkową ochronę szkła. ExtraHygiene pomoże pozbyć się prawie wszystkich bakterii, a ExtraPower sprawdzi się idealnie do szczególnie zabrudzonych garnków i naczyń.