Domy na sprzedaż pod Warszawą – gdzie szukać?

0
7067
Domy na sprzedaż pod Warszawą – gdzie szukać?

Szukając domu pod Warszawą pierwszym, najważniejszym elementem układanki prowadzącym do znalezienia swojego miejsca na ziemi, jest lokalizacja. Trzeba wziąć bowiem pod uwagę nie tyle odległość, co szybkość dojazdu do stolicy. Brak codziennego stania w korkach powoduje bowiem, że znacząco poprawi się jakość naszego życia w nowym miejscu. Poza dobrą drogą dojazdową, równie ważna jest okolica, w której ma znaleźć się nasz nowy dom. Decyzję o wyprowadzce pod miasto podejmuje się bowiem, aby po ciężkim dniu pracy znaleźć wytchnienie w spokojnej przystani, w pięknym otoczeniu natury.

Warto zwrócić uwagę także na infrastrukturę wokół nowego miejsca, aby mieć komfort w przypadku, gdy planujemy zostać krótszy lub dłuższy czas na miejscu i odpocząć od tętniącej życiem stolicy. Dlatego idealna lokalizacja to taka, w której blisko będą sklepy i punkty usługowe, z których chętnie korzystamy w wolnym czasie, a jeśli jesteśmy rodzicami – także szkoły. To pozwoli „rodzinną logistykę” uczynić mało skomplikowaną, a tym samym dać nam więcej czasu na wartościowe spędzanie czasu z rodziną lub na rozwijanie pasji. Jeśli znaleźliśmy taką lokalizację, dopiero wtedy przechodzimy do samego domu. Ten powinien spełniać nasze oczekiwania, co do wrażeń estetycznych oraz funkcjonalności

W pięknym miejscu, we wspaniałym domu, gdzie wszystko jest pod ręką mamy szanse na efektywny odpoczynek po całym dniu intensywnego życia zawodowego lub rodzinnego, jeśli wychowujemy dzieci. Brzmi jak bajka? Idylla niemożliwa do spełnienia? Nic bardziej mylnego. Takich miejsc, łączących holistycznie wszystkie wspomniane cechy faktycznie jest niewiele, jednak istnieją. Modelowym przykładem połączenia świetnej lokalizacji pod Warszawą ze wspaniałymi domami jest Osiedle Ventana w Walendowie. Miejscowość leży około 10 km na południe od Warszawy, w pobliżu Nadarzyna i Magdalenki – wystarczająco blisko głównych dróg i autostrad, aby zapewnić dogodną komunikację z Warszawą, a jednocześnie z dala od zanieczyszczeń.

Ponadto, lokalizacja daje możliwość korzystania z szerokiej oferty okolicznych sklepów, a także pobliskich basenów, stadnin koni i siłowni. To także raj dla biegaczy i osób szukających wytchnienia w kontakcie z naturą. Z każdego miejsca na terenie osiedla rozpościerają się bowiem zapierające dech w piersi widoki na stawy oraz lasy ze starodrzewiem, natomiast tuż za ogrodzeniem płynie urokliwa rzeka Utrata. Mieszkając na osiedlu Ventana wystarczy udać się na spacer, aby rozkoszować się malowniczą scenerią i naturalnym pięknem Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Same rezydencje to natomiast harmonijne połączeniem klasycznej architektury i eleganckiej estetyki angielskiego stylu.

Domy w Waldendowie to luksusowe rezydencje łączące ponadczasową klasykę i nowoczesność, spełniającą potrzeby najbardziej wymagających klientów. Chcesz spełnić marzenie o bajkowym domu pod Warszawą? Wejdź na http://www.ventana.pl/ i umów się na odwiedziny w domu pokazowym.