4 elementy potrzebne do wyposażenia namiotu imprezowego

0
3523
4 elementy potrzebne do wyposażenia namiotu imprezowego

Organizowana przez nas impreza w plenerze zbliża się wielkimi krokami. Posiadamy już to, co najważniejsze, czyli namiot. Co jeszcze będzie nam potrzebne?

1. Meble cateringowe

Niezbędnym elementem każdej imprezy organizowanej pod namiotem całorocznym, jest jego wyposażenie w meble cateringowe. To przy nich goście będą siedzieć i spożywać posiłki. Wybierając je, należy zwrócić uwagę nie tylko na wygodę i funkcjonalność, lecz także na wygląd mebli i dopasowanie ich do planowanego wystroju wnętrza. Ważny jest także nowoczesny design. To dzięki niemu meble będą pasować do różnych okoliczności – od wesel po bankiety firmowe. Najlepsi producenci namiotów imprezowych posiadają w swojej ofercie wybór mebli cateringowych – solidnych i eleganckich jednocześnie.  Wśród szerokiego asortymentu tego typu znajdziemy:

  • rozkładane krzesła i stoły
  • składane ławy
  • składany stoły: okrągłe i kwadratowe
  • okrągłe stoły barowe

Ceny mebli cateringowych wahają się od 88 zł za krzesła rozkładane, do 261 zł za okrągłe stoły barowe. Planując imprezę, należy wziąć pod uwagę liczbę gości oraz ustawienie mebli , jakie będzie nam najbardziej pasować. Jest to możliwe, ponieważ meble cateringowe mogą być ustawiane w dowolnej konfiguracji.

2. Meble ogrodowe

Imprezy plenerowe charakteryzują się nieformalnym charakterem, pięknymi widokami i możliwością aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Oczywiste jest więc, że goście będą chcieli korzystać z tych zalet. Dlatego właśnie, poza wyposażeniem namiotu, powinniśmy zadbać również o jego otoczenie i zapewnić zaproszonym osobom miejsce, w którym będą mogły odpocząć na dworze. Zadbajmy zatem nie tylko o meble cateringowe, znajdujące się wewnątrz namiotu imprezowego, ale także o meble ogrodowe.  To świetne dopełnienie imprezy na świeżym powietrzu. Tak samo, jak w przypadku mebli cateringowych, nie zapominajmy o dopasowaniu mebli ogrodowych do charakteru i wystroju całej imprezy.

3. Pawilony ogrodowe

A co, jeśli zadbaliśmy już o wyposażenie imprezy w meble ogrodowe, a prognozy pogody przewidują deszcz  w dniu, w którym ma się odbyć? Niekorzystne warunki atmosferyczne są zmorą każdego organizatora imprezy plenerowej. Całe szczęście, istnieją rozwiązania na taką ewentualność – pawilony ogrodowe. Stanowią one świetną ochronę dla gości, cateringu oraz mebli ogrodowych. Zapobiegają przykrym konsekwencjom deszczu, a także wiatru i dokuczliwych promieni słonecznych. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo jest wybrać pawilon ogrodowy idealnie pasujący do naszych preferencji oraz całokształtu imprezy.

4. Namioty ekspresowe

Namioty ekspresowe są kolejnym świetnym rozwiązaniem służącym ochronie naszego cateringu. Mogą także pełnić funkcję osłony dla samochodów. Tak samo jak pawilony ogrodowe, występują w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala na ich idealne dopasowanie do wystroju imprezy. Charakteryzują się dużą mobilnością, mnogością rozmiarów , a także prostotą w użyciu. Zajmują niewiele miejsca po złożeniu.

Źródło: DAS COMPANY – namioty handlowe